0 0,00 

Cart

Brak produktów w koszyku.

View Cart Checkout

Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru

Jeśli zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań lub jest wynikiem pomyłki, gwarantujemy możliwość zwrotu towaru zakupionego w terminie 14 dni od daty jego otrzymania bez podania przyczyny.
Zwrotowi lub wymianie podlegają towary pozostające w stanie niezmienionym w stosunku do momentu zakupu.
Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący.
Zwracamy uwagę, iż prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.
Aby usprawnić procedurę zwrotu prosimy o dołączenie do towaru wypełnionego formularza z poniższego linku.

Reklamacje

W przypadku, gdy dojdzie do awarii towaru lub Państwa zdaniem zakupiony produkt nie spełnia określonych warunków, wówczas można złożyć reklamację. Na zakupione artykuły udzielana jest 24 miesięczna gwarancja – dotyczy Konsumentów. Kupującym niebędącym Konsumentami okres ten wynosi 12 miesięcy. Warunkiem przyjęcia reklamacji są wady niespowodowane złym użytkowaniem lub montażem. Zgodnie z prawem Sprzedawca ma 14 dni na ustosunkowanie się do zgłoszonej reklamacji.
Reklamowany produkt należy dostarczyć na adres widoczny poniżej, dołączyć opis usterki oraz dowód zakupu w postaci paragonu, kopii faktury VAT lub jakiegokolwiek potwierdzenia zawarcia transakcji.

GRAV-TECH Daniel Połocki
Lewickie 81A 16-061
Juchnowiec Kościelny

Produkty skrojone na miarę

Brak produktu spełniającego wymagania? Napisz nam czego szukasz, a przygotujemy odpowiednią ofertę.